DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
Źródło Żywiec
Woda Polska

Oferta dla firm - Kawa dla firm


Pakiet Kawowy Woda Polska to unikalny system parzenia kawy dla gastronomii, firm i domów oparty na wysokociśnieniowych ekspresach z ceramicznym młynkiem mielącym ziarna kawy bezpośrednio przed zaparzeniem. Rozwiązanie to zapewnia najwyższą jakość parzenia espresso, nieporównywalny z innymi metodami, niezwykły smak i aromat.

Oferta obejmuje kompleksową obsługę dostarczania kawy wraz z ekspresem do kawy co zapewnia komfortowe korzystanie z bardzo wysokiej jakości świeżo palonej kawy. Zapewniamy pełną i bezpłatna obsługę serwisową.

Jesteśmy firmą dyspozycyjną i elastyczną co sprawia, że zdobywamy zaufanie i możemy w pełni zadowolić naszych Klientów. Współpraca z nami to gwarancja spożywania wody oraz kawy najwyższej jakości po korzystnych cenach. Zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z wysokiej jakości naszych produktów i obsługi ale również z finansowych warunków współpracy.

Nasza oferta to kompendium wiedzy naszego zespołu oraz cennych uwag ze strony Klientów.
Popierają ją produkty najwyższej jakości.

Charakterystyka świeżo palonych kaw:

Grande espresso (Arabika 80 %, Robusta 20 %)
to znakomita propozycja dla wielbicieli espresso z bogatą pianką zwaną crema. Mieszanka ta składa się z starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki i indyjskiej Robsty. Razem tworzą niepowtarzalnie wyrazistą kawę o orzechowo- czekoladowym smaku

Grande Crema (Arabiki 40% oraz Robusty 60 %)
dzięki zawartości Robusty nasza Grande Crema jest intensywna i ma dużą zawartość kofeiny. Z kolei Arabika nadaje jej czekoladowo- orzechowy posmak. Mieszanka jest zalecana do wykorzystania w automatycznych ekspresach.

Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta cenowa spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do podjęcia współpracy pomiędzy naszymi firmami.

Pakiet Kawowy

Automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy
Nivona z dyszą do spieniania mleka
+ Kawa 1kg


Woda Polska
Zadzwoń:

Biuro Obsługi Klienta - Kraków
12 412 09-94, 12 417 40-83

lub napisz do nas:
adres email:
treść wiadomości:
Zgodnie z ustawą odnośnie ochrony danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Woda Polska S.C., ul. Jastrzębia 7, 33-380 Krynica Zdrój. Aby poznać szczegóły kliknijWoda Polska HACCP Laur Laur Konsumenta
WODA POLSKA s.c.
ul. Jastrzębia 7
33-380 Krynica-Zdrój
Biuro Obsługi Klienta - Kraków
12 412 09 94
12 417 40 83
FAX: 12 417 40 83
e-mail: biuro@wodapolska.pl
Realizacja Litgraf


woda do domu, woda do biura kraków, woda mineralna kraków, dystrybutory do wody kraków